Členství

Členství ve SkyClubu je rozděleno do dvou úrovní na základě členské karty. Vystavujeme prestižní členské GOLD karty a exklusivní karty PLATINUM, které našim členům zajistí výhody a nadstandardní servis při cestování.

gold

GOLD

Kartu GOLD lze vystavit jako firemní s roční platností. Zajistí vám přednostní odbavení na váš let, expresní průchod bezpečnostní kontrolou a přednostní nástup do letadla pro vás i váš doprovod. Parkovat můžete přímo před terminálem letiště za zvýhodněnou cenu a bezplatně vám zabalíme vaše zavazadla proti poškození. Čekání na váš let si můžete zpříjemnit v soukromí a pohodlí salonku SkyClub s občerstvením, denním tiskem, WIFI a business koutkem. Pozvat do salonku můžete i jednoho hosta. Samozřejmostí je bezplatná WIFI v celém prostoru letiště.

SkyClub Priority Check-in
SkyClub Fast Track
SkyClub Priority Boarding
Parking LongTerm / HOLIDAY
SkyClub Lounge
Balení zavazadel
Free Wifi
silver

PLATINUM

Kartu PLATINUM vystavujeme pro naše nejváženější cestující z řad firemní klientely. Karta má roční platnost a zajistí vám všechny výhody karty GOLD. Navíc máte bezplatné parkování přímo před terminálem na vyhrazených místech. Budeme vás hýčkat naším VIP Servisem. Odvezeme vás z domova na letiště a přednostně vás i vaše zavazadla odbavíme. Vy si zatím užíváte pohodlí salonku a do letadla nastoupíte dle vašeho přání. Nikde nečekáte, všichni čekají na vás. Pro firemní zákazníky je připravena i služba MEET & GREET – tuto službu oceníte při příletu vašeho obchodního partnera, kterého vyzvedneme přímo po přistání u dveří letadla.

SkyClub Priority Check-in
SkyClub Fast Track
SkyClub Priority Boarding
SkyClub VIP Parking TERMINAL
Parking LongTerm / HOLIDAY
SkyClub Limousine Service
SkyClub Lounge
SkyClub MEET&GREET
Balení zavazadel
Free Wifi
 
1